Logo

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Број на оглас: 2422123 | Објавен на: 05.06.2017, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 4.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam odlicno zacuvana Opel Astra 1.7CDTI 74kw.
Klimatronik,el.prozori,tempomat....
Smeneti predni amortizeri uljle,filtri,set rebrast so zategaci i vodna pumpa so lines kais. Registrirana do 01.2018
Povekje info na tel.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 G