Logo

BMW 525 D 2005 GOD

Број на оглас: 2422175 | Објавен на: 24.03.2017, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Цена: 8.750 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 525 VO ODLICNA SOSTOJBA FUL OPREMA KOMPLET SERVISIRANA REALNI KM PLATENI DAVACKI KOMPLET DO REGISTRACIJA

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 goran