Logo

OPEL ASTRA 1.7 D ISUZI 2002GOD

Број на оглас: 2422185 | Објавен на: 24.03.2017, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA VO ODLICNA SOSTOJBA KOMPLET SERVISIRANA REG 07 2017 UVEZENA OD GERMANIJA 070530393 GORAN

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 goran