Logo

Se prodavaat Samsung Galaxy A3 2016 beli NOVI neotpakovani

Број на оглас: 2422269 | Објавен на: 26.03.2017, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung Galaxy A3 2016

Цена: 9.800 МКД 10.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat Samsung Galaxy A3 2016 beli NOVI neotpakovani
Tel. 077 722 272

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Bobana