Logo

EURO KUKA GOLF,BORA

Број на оглас: 2422277 | Објавен на: 25.04.2017, 19:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


euro kuka za golf 4,bora fabricka so cela instalacija,so atest

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 vasko

Потврден огласувач