Logo

MERCEDES 190 D MOZI I ZAMENA ZA KARAVAN

Број на оглас: 2422543 | Објавен на: 25.04.2017, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Година: 1985

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 800 € Цената не е фиксна 850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA A I MENUVA MERCEDES 190 DISEL REGISTRIRAN DO 25/10/2017 DOBRA SOSTOJBA DOBAR MOTOR DOBRA KAROSERIJA SO MALA SANACIJA ODLICNA VNATRESNOST MOZI ZAMENA ZA KARAVAN DISEL KEVE MOLAM REALNI PONUDI ZA KES DOBRA CENA IMA MAL PROSTOR ZA PAZAR

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач