Logo

AUDI A 6 2.5 tdi 180 ks 2001 bg tablici moze zamena

Број на оглас: 2422606 | Објавен на: 28.03.2017, 18:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ful oprema kako novo.registrirano cela god.so tehnicki pregled i zelen karton do 24.04.2018 novi gumi,koza,fabricki telefon,vufer.kess a moze i.zamena za kola na mk ili bg tabeli ili traktor.info na telefon

 Валандово

Прати Е-Маил

 Kirco