Logo

BUBA za merak

Број на оглас: 2422629 | Објавен на: 25.12.2017, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Beetle

Година: 1980

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo vozna sostoja,renovirana,napravena za vozenje i uzivanje,blaupunkt radio so usb od 2016 , bandazi,recaro sedista izgleda stotsno i gi mami site pogledi.
BARAJTE NA 076241368 ATANAS

 Валандово

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач