Logo

PRODAVAM NOVI PATIKI

Број на оглас: 2422635 | Објавен на: 26.09.2017, 09:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 43

Боја: Бела

Цена: 3.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


NOVI PATIKI NIKE REAX BROJ: 43

INFO: 070 55 88 55
070 55 88 55
070 55 88 55

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач