Logo

Seat kordoba 077 520 179

Број на оглас: 2422702 | Објавен на: 20.03.2017, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.150 € Цената не е фиксна 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat kordoba 1.6 dizeel
Registritana do 03 10 2017
4 l 100 km
4 glans novi gumi
Bez klima
Tel : 077 520 179
Ve molam ne dzvonete na dole navedeniot broj


 Валандово

Прати Е-Маил

 Ford