Logo

FOTOKOPER RICOH AFICIO MP 171

Број на оглас: 2422810 | Објавен на: 28.05.2017, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Вид на оглас: Се продава


fotokoperot e vo ispravna sostojba
moze da se koristi i kako skener pecatac i fax

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач