Logo

mercedes e270cdi clasic moze zamena

Број на оглас: 2423048 | Објавен на: 24.04.2017, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 6.900 € 6.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba full sve funskionira na nego 2 para bandashi so novi gumi letni i zimski registriran do 07 2017godina

 Кичево

Прати Е-Маил

 -----

Потврден огласувач