Logo

VW Touareg 5.0 V10 Individual

Број на оглас: 2423141 | Објавен на: 22.04.2017, 00:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 313 kw / 426 ks

Цена: 9.000 € Цената е фиксна 9.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo mnogu dobra sostojba, Individual nivo na oprema.

BEZ ZAMENI!!!

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач