Logo

BMW 16ki

Број на оглас: 2423307 | Објавен на: 20.04.2017, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 190 € Цената не е фиксна 200 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se so letni gumi 205 55 16.
Gumite se zdravi i imaat mnogu za vozenje.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач