Logo

ekstra lokacija plac vo saraj

Број на оглас: 2423410 | Објавен на: 25.05.2017, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 45 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat placevi vo saraj pogoden za gradba na odlicna lokacija po povolni uslovi

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Zivko

Потврден огласувач