Logo

Zvucnici SONY

Број на оглас: 2423465 | Објавен на: 22.03.2017, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 € Цената не е фиксна 65 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 4ri zvucnici SONY maksimalno zacuvani zvucnicite se mnogu jaki
za poveke informaci na tel. 076-954-759

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач