Logo

Се продаваат 2 лустери (luster)

Број на оглас: 2423483 | Објавен на: 03.11.2017, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Дом и Градина

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат два половни лустери. Цена на еден лустер: 1000 ден.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач