Logo

AlfaRomeo 147 1.9 jtd top sostojba

Број на оглас: 2423511 | Објавен на: 20.03.2017, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AlfaRomeo 147 1.9 jtd top sostojba
Bez registracija

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Fuki

Потврден огласувач