Logo

Mercedes e220

Број на оглас: 2423567 | Објавен на: 20.03.2017, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.450 € Цената е фиксна 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes 220 dizel automatik Novi gumi Servisiran komplet 1997 nema klima!!!! Socuvan kako nadvor taka vnatre.perfekten. bez dopolnitelni vlozuvanja!!!!

 Кичево

Прати Е-Маил

 Aleksandar kuze

Потврден огласувач