Logo

fiat stilo kontakt 078306297

Број на оглас: 2423886 | Објавен на: 09.10.2017, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat stilo vo odlicna sostojba. registriran do 12.2017. ful oprema.
tomce 078306297

 Кратово

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач