Logo

Samsung Galaxy S5 Gold vodootporen

Број на оглас: 2423925 | Објавен на: 20.06.2017, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung Galaxy S5 Gold

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung Galaxy S5 gold, vodootporen, bez nikakva maana

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач