Logo

PRODAVAM ROLO BALIRKA FIATAGRI 5650

Број на оглас: 2423951 | Објавен на: 22.06.2017, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Balirkata e vo odlicna sostojba moze da se proba i vidi vo sekoe vreme MOZE ZAMENA ZA KOLA ILI TRAKTOR.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач