Logo

LAND ROVER FRELANDER

Број на оглас: 2424097 | Објавен на: 25.09.2017, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Freelander

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 72 kw / 98 ks

Цена: 3.699 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam LAND ROVER FRELANDER
2000 god
310.000 km orginal
4/5 vrati
Novi zimski gumi

Moze zamena za VW TOURAN so 7 sediste
Informacii na tel: 071 236 193

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Liebherr

Потврден огласувач