Logo

PREDPOJACALO - LAMPA

Број на оглас: 2424101 | Објавен на: 24.05.2018, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


AUDIOFILSKO lampasko predpojacalo.
Ima moznost da raboti so lampa ecc82 i ecc88.
So nego odat i dve lampi.
Mozna zamena za podobar aktiven subwoofer.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач