Logo

ROVER 75 DISEL BMW 2.0 MOTOR

Број на оглас: 2424165 | Објавен на: 25.06.2017, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 75

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Цена: 2.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima
Centralno
Vebasto
Klima folija
El.prozori
El.retrovizori
99 vo soobrakajna
Modelska e 2000
Redovno podrzana i servisirana
Kola bez maani
Pali vozi
Registrirana so z.karton

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Маријан

Потврден огласувач