Logo

Massey ferguson 245

Број на оглас: 2424384 | Објавен на: 24.03.2017, 12:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se pordava traktor massey ferguson 245 45 konjski sili.
Barajte na 076355114 od 15 do 21 casot

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Nove