Logo

Roland TD 9

Број на оглас: 2424420 | Објавен на: 16.06.2018, 00:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Roland td 9 ne cukani po svadbi. So sredeni setovii. Kako novi !

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Slagan

Потврден огласувач