Logo

Скутер Jonway Whip

Број на оглас: 2424477 | Објавен на: 28.03.2017, 05:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Продавам скутер Jonway Whip.

50 кубика.
4 тактен.
2008 година.

Трајно регистриран, со документи.
Скутерот е одличен.
Пали вози.

Цената не е фиксна, има простор за договор.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Ниџо