Logo

fiat uno 1.0 1998

Број на оглас: 2424527 | Објавен на: 12.03.2017, 19:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Uno

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ce prodava uno nogu socuvano sve smeneto nmogu ekonomicen kola ne e skapana nigde kolata se naogja debar ima prostor za dogovor

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 opel