Logo

Jarinja/jare za priplod od kozi Francuska Alpina/alpinki

Број на оглас: 2424556 | Објавен на: 23.03.2017, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Вршиме резервација на јариња за приплод (машки и женски).Јарињата се чиста Француска Алпина,од селектирани високомлечни кози.

Се даваат на 2 месеци
ЖЕНСКО -100еу
МАШКО -75еу

Контакт:078/925-058 посетете ја нашата Фб страна Francuska Alpina (Makedonija-Zletovo) ili web страна francuskaalpina.com Пробиштип

Прати Е-Маил

 Francuska Alpina

Потврден огласувач