Logo

se prodava golf 3 1.9td

Број на оглас: 2424571 | Објавен на: 20.03.2017, 22:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.450 € 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava golf 3 1.9td karavan registriran do septemri 2017god tel.070 258 265
moze zamena so vasa ili moja doplata.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач