Logo

zimski gumi 175/65r14

Број на оглас: 2424603 | Објавен на: 29.03.2017, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.600 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


dve zimski gumi ova sezona ne vozeni poradi toa sto kupiv druga kola so 15gumi

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 bobistev

Потврден огласувач