Logo

Delovi za motor za Bmw E46 320 150 ks

Број на оглас: 2424614 | Објавен на: 02.01.2018, 12:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320 E46 150 Ks

Tип на делови: Мотори

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motor na delovi : glava, klipovi, dizni, karter, zamaec, usisna grana, kompresor za klima...

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач