Logo

се продава сукало и два толчаника

Број на оглас: 2424642 | Објавен на: 12.03.2017, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Вид на оглас: Се продава


се продава дрвено сукало цена 100 ден. и два дрвени толчаника цена 50 ден за парче

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 liljana

Потврден огласувач