Logo

HITNO OPEL ASTRA G 2.0 DISEL 60KW

Број на оглас: 2424722 | Објавен на: 26.03.2017, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.800 € Цената е фиксна 1.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava opel astra g 2.0 disel 60kw vo dobra sostojba ima klima elekricni stakla air bag kolata e tip top moze da se vidi vo sekoe vreme

Moze zamena

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 guest