Logo

laptop ,laptopi

Број на оглас: 2424750 | Објавен на: 25.04.2017, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Toshiba

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 570 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


se prodavat HITNO 7 laptopi:
3:TOSHIBA
2:LENOVO
1:ACER
1:hp
za poveke info na tel 076 954 759
HITNOO !!!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 oliver