Logo

Работна маса

Број на оглас: 2424777 | Објавен на: 25.03.2017, 00:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД Цената не е фиксна 700 МКД

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Вид на оглас: Се продава


Продавам половна работна маса 100 х 60 цм висина 85 цм.со две фиоки и две вратички. Треба да се сменат шарките.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ljubisa

Потврден огласувач