Logo

Кревет - кауч

Број на оглас: 2424779 | Објавен на: 08.04.2017, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


Продавам половен кревет на спуштање.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ljubisa

Потврден огласувач