Logo

Drveni drven prozor prozorci

Број на оглас: 2424794 | Објавен на: 01.08.2020, 01:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Dva prozori dvokrilniot ima i poletna zdravi se ne se skapani moze po KARGO da se ispratat.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 probistip

Потврден огласувач