Logo

rezervar rezervoar za ford fiesta benzinec

Број на оглас: 2424829 | Објавен на: 01.08.2020, 01:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: FIESTA

Tип на делови: Гориво / пумпа

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


zacuvan ne tece.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 probistip

Потврден огласувач