Logo

MALOSSI LAMELA I DOBOS

Број на оглас: 2424897 | Објавен на: 26.03.2017, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.850 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Nogu malce se vozeni.Lamelata moze so i bez federcinjata.3000 den se zaedno.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Andrej