Logo

Mercedes B200 2.0CDI

Број на оглас: 2424898 | Објавен на: 23.03.2017, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 200

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 8.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes B200
-2007 godina
-140 konjski sili
-aluminski bandazi
-4 novi letni gumi
-175.000 realni kilometri
CHROME Class

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Metodi

Потврден огласувач