Logo

kukiste celo komplet

Број на оглас: 2425169 | Објавен на: 20.03.2017, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Процесор: над 3 GHz

Xaрд диск HDD: 320 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Цена: 5.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


kukisteto e odlicno so mnogu dobra konfiguracija i e spremno za upotreba so windows 7 na mk jazik i so odlicna kartica ATI za igri ;TV kartica i red dr .kukisteto ne e mnogu koristeno so mnogu dobra konfiguracija mob 078390457 proba na lice mesto

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 zoko