Logo

vw bora

Број на оглас: 2425242 | Објавен на: 13.03.2017, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 2001

Модел: vw bora 2001

Километри: 190000

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


zamena golf5 passat07

 Тетово    Општина: Теарце

Прати Е-Маил

 Sheki