Logo

Golf 4

Број на оглас: 2425427 | Објавен на: 29.03.2017, 00:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ekstra socuvan Golf 4 1.6 16v
So ekstra plin dizna sistem uste pod garancija
Registriran do kraj na godinata
Napraven Komplet Servis
Voziloto poseduva Klima
Greaci Na Sedista
Vredi da se Vidi
Mozna e i zamena

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Asd