Logo

Ford mondeo 1.8td registrirano moze zamena

Број на оглас: 2425447 | Објавен на: 25.03.2017, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ford mondeo 1998 godina vo dobra vozna sostojba registrirano od oprema ima 2xairbag, abs, centralno, al.bandazi so dobri gumi, klima, 2xel.stakla, vtor gazda moze zamena tel: 077-879-079 077-879-079

 Струга    Општина: Вевчани

Прати Е-Маил

 Ford