Logo

Golf 5 1.9 TDI 105ks

Број на оглас: 2425519 | Објавен на: 26.04.2017, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Одличен автомобил.
Платено се до регистрација.
Донесен од Италија.
Има 2 оригинални клуча.
Има нови гуми.
Климатроник.
Прва регистрација 29.11.2005

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Meri

Потврден огласувач