Logo

OPEL CORSA C SO 5 VRATI

Број на оглас: 2425576 | Објавен на: 13.03.2017, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e e vo super sostojba bez nikakvi dodatni troskovi so servisna kniska registrirana e cela godina so mala potrosuvacka na gorivo.Se prodava kolata zaradi sto imame i druga kola,informacii na tel 078414505

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Emilija