Logo

Espresso house има потреба од персонал

Број на оглас: 2425660 | Објавен на: 21.02.2019, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Не е важно

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Англиски

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Kaфе бар во Т. Ц Бисер Espresso House има потреба од Шанкер/ка и Келнер/ка со работно искуство.
За сите дополнителни информации ве молам контактирајте не.
Контакт тел:
078-390/845
077-734/357

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач