Logo

Golf 3 dizel

Број на оглас: 2425680 | Објавен на: 20.03.2017, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran do noemvri
Solidni gumi
Aluminski felni
Servo info
075 590 362

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Bosko

Потврден огласувач